Головна Військо На військову службу за контрактом

На військову службу за контрактом

3100

На даний час в місті Новоград-Волинський Житомирської області є вакантні посади для громадян жіночої статі, які приймаються на контрактній основі на військову службу за спеціальністю: кухар, бухгалтер. Грошове забезпечення відповідно від 1 800 гривень.

Крім того, для всіх військовослужбовців передбачено ряд інших одноразових допоміжних виплат: матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем; грошова допомога на оздоровлення (при черговій відпустці); грошова винагорода за підтримання високої бойової готовності, зразкове виконання службових обов’язків та бездоганну військову дисципліну; грошова допомога при переїзді до нового місця служби (для військовослужбовця та членів їх сімей).

На військову службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, а також військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років.

За більш детальною інформацією щодо порядку відбору та проходження служби за контрактною основою прошу звер-татися за адресою: 44300, м. Любомль, вул. Незалежості, 45, військовий комісаріат. Тел. (03377)2-42-62, 2-41-94, 067-94-40-598.

Андрій БЕРЕЖНИЙ, військовий комісар Любомльського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник.