Головна Військо Волонтери «Небайдужі» започатковують у районі благодійну акцію «Для солдата»

Волонтери «Небайдужі» започатковують у районі благодійну акцію «Для солдата»

2861

Минає другий місяць, від­коли шацькі волонтери з групи «Небайдужі» розпочали свою діяльність задля підтримки сол­датів, що відстоюють на сході територіальну цілісність Украї­ни. Дякувати Богу, всі наші бійці живі. Гарною подією закінчився 2014-й рік: повернулися додо­му шестеро військовослуж­бо­в­ців, жителів Шацького району, що три місяці служили під га­рячим Дебальцевим. Тим, хто на передовій, волонтери пос­тій­но телефонують, при най­мен­шій потребі формують і від­правляють їм адресні посилки з засобами захисту, формою, взуттям, карематами, продук­тами, ліками тощо (на фото).

За вишивки і вироби ручної роботи, які небайдужі шачани і жителі району приносять во­лон­терам, було придбано 12 апте­чок (на фото). Чудовими резу­льтатами порадував останній аукціон, на якому за 60 доларів були продані ляльки, створені майстринею із Шацька Люд­милою Максимчук (на фото). За ці кошти волонтери зможуть купити 2 упаковки кровос­пин­них бинтів Celox Rapid.

З великою вдячністю варто згадати наших земляків, які зараз мешкають в Італії. Вони не лише слідкують за воєнними подіями на сході країни, вболі­вають за долю наших солдатів, а й самі активно допомагають їм. Нещодавно шацькі волон­те­ри отримали посилку від пред­ставників італійської діаспори з теплими речами, коштами (270 євро) і жовто-блакитними паперовими сердечками з но­во­річно-різдвяними поба­жан­ня­ми для бійців.

1 500 грн. було виділено по­раненому солдатові із с. Сві­тязь, матеріальну допомогу про­дуктами, одягом, взуттям, ци­гарками отримав військовос­луж­бовець із с. Прип’ять, який після полону пе­ре­буває вдома. Трьох бійців, які несуть службу на Волині (охороняють кордон), було забезпечено теплим вер­хнім одягом, формою, взуттям, шкарпетками.

Волонтери з групи «Небай­дужі» започаткували на те­ре­нах району благодійну акцію «Для солдата», в рамках якої бійці матимуть можливість без­коштовно скористатися пос­лугою, отримати зниж­ку чи картку пос­тійного клієнта, по­дарунковий сер­ти­фікат у магазині, перукарні, закладі громадського хар­чування, кафе, но­та­ріальній конторі, в стоматологічному кабінеті, шино­мон­тажі тощо. На сьо­год­ні до участі в акції зголосилися ма­газин «Глобус» (підприємець Неля Сацюк) – пропону­ватиме бійцям пос­лугу безкоштовної ксерокопії і знижку в 5% на всі товари; перукарня «Вікторія» (підприємець Вален­тина Процик) – раз у місяць без­коштовну стрижку; фотостудія «Коніка» (під­приємець Ві­талій Кор­не­люк) – без­коштовні фо­то на доку­мен­ти, знижку в 10% на послуги і 40% – на товари. Волонтери закликають представників біз­не­су, громадських організацій, працівників установ взяти участь у благодійній акції, аби огорнути наших героїв увагою, турботою, підтримати мораль­но й матеріально.

«Небайдужі» продовжують збирати вишивки й вироби руч­ної роботи, білу тканину, необ­хідну для маскувальних сіток. Висловлюють вдячність усім, хто приносить для солдатів гро­ші, консервацію, цигарки, чай, крупи, макарони, солодощі, хто плете шкарпетки, хто ма­лює патріотичні малюнки, виго­товляє жовто-блакитні брас­лети, пише бійцям листи, ство­рює вітальні «валентинки».

Телефон групи волонтерів «Небайдужі»: 096-24-20-858.

Про діяльність групи читай­те у соціальних мережах «Face­book», «Однокласники», «ВКон­такте».

Мирослава ЦЮП’ЯХ.