Головна Цікаво Купуємо дитячий конструктор Cobi

Купуємо дитячий конструктор Cobi

572
детский конструктор Cobi

Конструктори Cobi допоможуть дітям провести час захоплююче і з користю. Ці конструктори виробляються в Польщі компанією Cobi SA.

Головною перевагою Cobi є сумісність з конструктором Lego

Існує безліч великий вибыр наборів, серед яких ліцензійні фігури улюблених мультфільмів.

Компанія Cobi SA була заснована в 1987 році, і була спеціалізована на створенні невеликих головоломок і настільних ігор. На початку 90-х компанія розпочала виготовлення пластикових блоків, які використовувалися виключно в Варшаві. Починаючи з 1997 року, Cobi SA почала розробляти дитячі конструктори, і на даний момент є найбільшим постачальників конструктором в Східній Європі. Їхня продукція активно продається в більш ніж 60 країнах світу.

Ціни на конструктор Cobi трохи дорожче, ніж на Lego. Але якість відповідає своїй ціні. Матеріал, з якого виробляються деталі складаються з безпечного типу пластмаси, яка не містить шкідливих наповнювачів.

Що стосується збірки, то деталі міцно з’єднуються між собою, іноді навіть так, що їх практично не роз’єднати. Це ще одна перевага серед інших конструкторів, оскільки готові конструкції виходять міцними і з ними без усякого побоювання можна грати. У комплекті кожного конструктора йде докладна інструкція щодо збірки. Залежно від складності конструктора, кількість елементів може мати різну кількість (від десятка до тисячі елементів).

Інтернет-магазин «Mega-Shop» має в своєму розпорядженні широким асортиментом дитячих конструкторів Cobi

Тут можна придбати як конструктор раритетного автомобіля, так і танк з популярної гри «Worlds of tanks». Якість кожного товару на найвищому рівні.

Все доставки виробляються з Європи в Україну протягом п’яти днів. Далі доставка проводиться фірмою «Нова Пошта» в будь-який куточок країни. Не потрібно турбуватися про транспортування, оскільки кожен продукт щільно упакований і має свою страховку. Щодо оплати, то існує два варіанти оплати:

– перший варіант – це 50% -а передоплата на картку Приват. Решту суми необхідно сплатити вже при отриманні товару;

– другий варіант – це повна оплата на картку Приват, або в офіс, які розташовані в Києві та у Львові.

На сайті luxpl.com існує форма зворотного зв’язку, де кожен клієнт перед покупкою може проконсультуватися з менеджером магазину. Інтернет магазин «Mega-Shop» – це європейська якість товарів і професіоналізм співробітників!