Головна Цікаво Шацькі перемоги на татамі

Шацькі перемоги на татамі

2745

21 квітня, м. Луцьк, обласна спартакіада «Волинь спортивна-2017», юнаки та дівчата 2002-2004 р.н.

На цих змаганнях шацькі дзюдоїсти пока­зали досить пристойний результат. В своїх вагових категоріях наші діти зайняли такі місця: І місце – Сергій Цекот, Костянтин Ці­рута (с. Кошари), Борис Голядинець, Наталія Турич (с. Світязь), ІІІ – Тетяна Турич (с. Світязь).

22 квітня, м. Луцьк, відкрита першість обл­ради ВФСТ «Колос», юнаки та дівчата 2006-2008 р.н.

У змаганнях взяло участь близько 250 спортсменів з Волинської, Рівненської та Ль­вівської областей. Шацьк як завжди пред­ставляв СК «Торнадо». У своїх вагових ка­тегоріях спортсмени зайняли такі місця: І – Радіон Найда, Арсен Кушнір (с. Пульмо), Артем Оксюта, Ілля Черв’як; ІІ – Тарас Полінкевич, Назар Самолюк, Анна Самолюк, Нікіта Нікіфоров, Микола Мадрімов, Арсен Найда; ІІІ – Олег Михайлевський (с. Пульмо), Єлісей Мадрімов, Назар Горніч (с. Голядин), Софія Полінкевич, Кіра Трофімук.

29 квітня, відкритий чемпіонат м. Луцьк, присвячений Дню пам’яті та примирення, 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світові війні, юнаки 2003-2006 р.н.

у змаганнях взяло участь близько 200 учасників з Волинської та Рівненської областей. Дзюдоїсти СК «Торнадо» показали впев­нену боротьбу і в командному заліку зайняли високе І місце. В своїх вагових категоріях спортсмени зайняли такі місця: І – Сергій Цекот, Роман Самолюк, Єлісей Мадрімов, Назар Горніч (с. Голядин), ІІ – Костянтин Цірута (с. Кошари), Назар Положевець (с. Положево), ІІІ – Борис Голядинець, Микола та Богдан Поліщуки (с. Світязь).

21 травня, м. Люблін (Польща), міжнародний турнір, присвячений 700-річчю м. Люблін, юнаки та дівчата 2003-2009 р.н.

Приїхало близько 350 учасників з Білорусі, України та Польщі. Дзюдоїсти СК «Торнадо» теж не оминули ці змагання. В своїх ва­гових категоріях спортсмени зайняли такі місця: І – Кіра Трофімук, ІІ – Роман Самолюк, Назар Горніч (с. Голядин), Богдан Поліщук (с. Сві­тязь), Наталія Турич, Борис Голядинець, ІІІ – Микола Поліщук (с. Сві­тязь), Єлісей Мадрімов.

До змагань дітей готовили тренери Роман Самолюк, Ігор Са­молюк та Руслан Кузько. Тренерський склад вітає всіх своїх ви­хо­ванців з успішними результатами та бажає подальших успіхів. А ще звертає увагу громадян на те, що 3-4 червня в пансіонаті «Ша­цькі озера» на березі озера Світязь відбудеться традиційний між­на­родний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2010 р.н. «Кубок Шацьких озер».

Наш кор.