Головна Цікаво У «Сільмаг-кубка» – новий володар

У «Сільмаг-кубка» – новий володар

5016

Традиційний футбольний турнір «Сільмаг-кубок», започатко­ва­ний підприємцем та постійним спонсором Шацької ДЮСШ Василем Печуком, зібрав цього року в Шацьку 8 шкільних команд. Цьогорічний грошовий фонд змагань «Сільмаг-кубок» склав 1 500 грн.

Нагадаю читачам, що ці змагання беруть свій початок з 2011 року. Його першим володарем став колектив із с. Піща. У 2012 році перемогла команда Ростанської школи, в 2013-му кращими стали хлопці з Шацької ЗОШ І-ІІІ ст., 2014-му – Світязької, 2015-му – Прип’ятської. У 2016 році турнір не проводився. Як бачимо, ще ні одному шкільному колективу не вдавалося двічі виграти кубок. Не став винятком і цей рік – переможцем стала пулемецька команда. Але все по порядку.

Команди були розділені на дві групи. У групі «А» змагалися фут­дві кращі команди з кожної групи, які вийшли до півфіналу. У цих матчах були зафік­со­вані такі результати: Пехи – Мельники – 1:0, Пу­ле­мець – Шацьк – 3:0. У поєдинку за третє місце ша­­чани поступилися Мельникам з рахунком 0:3, а фінальний поєдинок зафіксував перемогу Пулемця над Пехами. Результат – 1:0.

Василь Печук нагородив команду-переможця Кубком та гро­шовими призами, а призерів – грамотами та грошовими вина­городами.

Кращим гравцем турніру став Валентин Сиротюк (с. Пехи), який отримав від Шацької ДЮСШ спеціальний приз..

Запорізький успіх Андрія Печука

Про цього хлопця наша га­зе­та неодноразово писала як про затятого майстра гонок на ква­д­роциклах. У його послуж­ному списку є й призові місця на етапах чемпіонату України.

І ось новий успіх. Шачанин від­значився на третьому етапі чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів «Ukrainian Cross-Country», зайнявши висо­ке третє місце. Вперше за час проведення таких змагань уча­с­ники приїхали в місто Запо­ріж­жя, а етап мав назву «Запорізька січ». Чемпіонат проводиться під егідою Федерації мотоциклет­ного спорту України.

За словами Андрія, на таких екстремальних трасах він ще не змагався – піщано-грунтове покриття, велика кількість по­воротів, безліч трамплінів. Під колесами гонщиків опинилися навіть кущі та корені від них. Одним словом – супердрайв!

Веслування

21 травня на олімпійській базі в Дніпрі завершився чемпіонат України серед юніорів 1999-2000 років народження з веслування на байдарках і каное.

Представляли на цій регаті Волинську область і вихованці Ша­цької ДЮСШ. Разом з тренером Василем Жипою вирушили у далеку дорогу Юлія Приступа, Любов Терета та Діана Смоляр. Найкраще з наших дівчат виступила Діана, яка стала п’ятою у каное-двійці на дис­танції 500 м. Зате є чималі успіхи у колишніх вихованців шаць­ко­го веслування, які зараз навчаються та виступають за Львівську область. Це Дмитро Озимок – три медалі (І місце – каное-четвірка, 200 м; ІІ – каное-четвірка, 500 м; ІІІ – каное-двійка, 1 000 м) та Ва­лерія Терета – одна медаль (ІІІ місце – каное-двійка, 200 м).

Визначені і підсумки загальнокомандного заліку. Ієрархія тут така – Львівська область (988 очок), Вінницька (785) та Дніпропет­ров­ська (774). Волинь посіла шосте місце (630).

Футбол

Завершився груповий турнір чемпіонату області з футболу. Шацький «Світязь» у своїй групі «Б» завершив його на остан­ньому міс­ці. Пропущений матч цієї частини змагань «Світязя» з «Надією» з Локачинського району завершився з ра­хунком 1:2.

Зіграно вже два тури й фінального етапу першості області. Наша команда змагається за 11-18 місця. Спочатку «Світязь» пос­тупився горохівському «Агропродукту» з рахунком 0:4, а в цю середу, 24 травня, «Вікторії» з Луцького району – 5:8.