Головна Інтерв'ю Анатолій Бубела: «Я ніколи не проходжу повз проблему, яку бачу»

Анатолій Бубела: «Я ніколи не проходжу повз проблему, яку бачу»

15056

Сьогоднішнім співрозмовником в рамках проекту Шацької районної ради «Розмова з депутатом» є Анатолій Адамович БУБЕЛА.
– З якою метою Ви балатувалися в депутати?
– Прийшов у депутати для того, аби покращити життя людей тієї місцевості, де я живу. Покращити у всіх сферах, де зможу. Депутатом я вже працюю друге скликання і бачу, що можу в міру своїх можливостей це робити.

– Що вдалося зробити за час депутатства?
– Найперше, що приходить на згадку, це форма для футбольної команди села Прип’ять. Також важливим для наших людей було встановлення додаткової зупинки у цьому ж населеному пункті. Тримаю на особистому контролі питання якості доріг, бо погана дорога – це перешкода для шкільного автобуса. Грейдер по цій дорозі проходить регулярно і це дає свої результати. Підготували за моєї ініціативи звернення до служби автомобільних доріг з приводу догляду за узбіччями доріг. Постійно піднімаю питання пасажирських перевезень. Ці проблеми пов’язані і дуже болючі для прип’ятського округу. Вдалося вирішити питання залучення до роботи в наших селах ветлікаря, щоправда, зараз ця проблема знову актуальна. Є посада, але немає людини з відповідною освітою. Намагаюсь допомагати Прип’ятській школі у вирішенні проблем, які виникають: від придбання шкільної стінки і парт зі стільцями – до сприяння в забезпеченні дітей на новорічні свята призами. До речі, стінку допоміг придбати підприємець Андрій Гурківський. Це було співфінансування фонду «Патріоти Волині» Степана Івахіва, районної ради та вищезгаданого підприємця. Є ще багато питань, які, може, зі сторони виглядають незначущими, але для наших людей це важливо.

– Чи допомагає статус депутата у вирішенні питань?
– Іноді так, але основне – це активна громадянська позиція людини. Я ніколи не проходжу повз проблему, яку бачу.

– Чи не заважає робота депутата особистим справам?
– Ні, не заважає. Я чітко знаю, для чого йшов у депутати. Робив це свідомо, тому для мене питання, які стосуються депутатської діяльності, є першочерговими.

– Які напрямки у роботі цікаві саме Вам?
– Конкретних – немає. Головне, щоб приймалися правильні рішення. А їх правильність я визначаю, спираючись на життєвий досвід, якого у мене вистачає.

– Які плани на майбутнє?
– Основне моє завдання – добитися того, аби була зроблена асфальтована дорога через Прип’ять до села Любохини, тому що таким чином будуть зв’язані між собою чотири райони. Активно працюю в цьому напрямку і з депутатами сусідніх районів. Розумію, що це буде не так швидко, але працюю над цим постійно.

– Що найбільше запам’яталось у роботі?
– Є багато що згадати. Найприємніша згадка про спільну з депутатами поїздку у Закарпаття. Такі поїздки згуртовують обранців. Також цікавим є те, що саме за цієї каденції почали організовуватися виїзди депутатів у сільські ради. Це дає змогу бачити реальну картину проблеми та приймати правильні рішення (йдеться про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради з питань використання коштів районного бюджету. – Ред.).

– Чи є бажання балотуватися у депутати в подальшому?
– Так, є. Якщо люди за мене проголосують, то буду й надалі допомагати у вирішенні проблем, що стоять перед моєю громадою. Я раніше був депутатом сільської ради, тож і зараз підтримую тісний зв’язок з колегами з територіальної громади. Ділюся досвідом.

– Не розчарувалися у роботі депутата?
– Ні, тому що бачу можливості конкретної допомоги людям. Хоча часто зробити задумане не зовсім вдається. Наприклад, до цього часу повністю вирішити проблему з перевізниками не вдається.

– Яким Ви бачите майбутнє району?
– На мою думку, це має бути одна територіальна громада, до якої приєднаються і Згорани, що дасть можливість використовувати такий цінний природний ресурс, як наші озера, для покращення життя людей.

Якщо ви маєте запитання, пропозиції чи побажання до наших депутатів, можете надсилати їх на нашу електронну адресу (sh_rada@ukr.net), зазначивши в темі «Питання до депутата». Також пишіть нам в приватні повідомлення спільноти Шацької районної ради у мережі Facebook.

Світлана ЛОНЧУК