Головна Економіка Шацькі веслувальники зайняли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдаках...

Шацькі веслувальники зайняли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдаках і каное

3551

Сім золотих та одна срібна медалі – такий ужинок вихованців Шацької ДЮСШ (учнів Шацької ЗОШ І-ІІІ ст.) на чемпіонаті України з веслування на байдаках і каное, який відбувався 24-28 червня на Ковельському водосховищі. У турнірі взяли участь більше 500 юнаків та дівчат 1998-1999 та 2000-2001 років народження, які представляли 26 команд з 19 областей України та м. Київ.

До складу команди Волинської області було включено 10 ви­хо­ванців Шацької спортшколи.

Найкраще виступив Микола Кропивник, в активі якого три «зо­лота» і одна «бронза». Він був кращим в каное-двійці на 200 мет­рів, в каное-четвірці на 500 метрів, в естафеті 4х200 метрів в каное-одиночці, а також виборов третє місце в каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

Триразовим чемпіоном України став Дмитро Озимок (каное-двійка, каное-четвірка та естафета).

Першим до фіналу приплив і наш екіпаж дівчат у складі Тетяни Гі­найло та Вікторії Шев­чук (каное-двійка, 500 метрів).

Всім переможцям та призерам були вручені медалі та Дипломи Мініс­терства молоді та спор­ту України. Цю приємну місію виконував і наш зем­ляк, шачанин, спон­сор, підприємець, віце-президент Волинської федерації каное Василь Печук, який підтримав ма­теріально нашу ко­манду на цих змаганнях. Готували шацьких вес­лу­вальників до веслу­ва­льної регати тренери Лео­нід Цюп’ях, Микола Ро­манович та Василь Жипа.

Віктор ГРИЦЮК.

P.S. Ще один вихованець Шацької ДЮСШ, котрий на цих змаганнях виступав за команду Львівської області (навчається у Львівському училищі фізичної культури) Богдан Львович став тре­тім у каное-четвірці на 200 метрів.