Головна Інтерв'ю Анатолій Жданов: “Успішний поступ новоствореної адміністративної одиниці, її здобутки і перемоги дійсно...

Анатолій Жданов: “Успішний поступ новоствореної адміністративної одиниці, її здобутки і перемоги дійсно перевершили всі сподівання”

5753

— Радію, коли бачу, якими швидкими темпами розвивається наш молодий Шацький ра­йон, багатшає новобудовами районний центр, будуються дороги, росте добробут жи­телів сільських населених пунктів. Я впев­нений, цього б не було, якби не доленосне рішення Верховної Ради України 20-річної давності про створення маленької, але такої унікальної й перспективної територіальної одиниці, як Шацький район. Дуже приємно, що велика історія краю творилася з моєю безпосередньою участю, в час, коли я був депутатом Волинської обласної ради. На одному з сесійних засідань я з Адамом Дударчуком, теж депутатом Волиньради, озвучили питання про важливість відновлення району задля розвитку його території і зручності людей. Адже на початку 90-х Шацьк і навколишні села були обділені фінансуванням і державною підтримкою. Для прикладу наведу цифри: якщо в нашому селищі на будівництво нових об'єктів було витрачено 3,5 млн. грн., то  в м. Любомль — 20 млн. грн. Складною була ситуація і з доїздом людей з віддалених сіл до райцентру.

Ідею про створення Шацького району з самого початку підтримав Григорій Гаврилюк, заступник голови обласної ради. Саме він лобіював питання перед керівництвом держави в м. Київ, а я з багатьма однодумцями приступив до кропіткої роботи з активами сільських громад. Схвально сприйняли задум відокремлення від Любомльського району наші організації, установи, колгоспи. Проявили ініціативу й представники населення, скріплюючи своїми підписами бажання жити в Шацькому районі. Думаю, ніхто з них не пошкодував про таке рішення, бо успішний поступ новоствореної адміністративної одиниці, її здобутки і перемоги дійсно перевершили всі сподівання.