Головна Економіка Веслування

Веслування

3506

Славним святом веслувального спорту стали ХХІХ міжнародні змагання з веслування на байдарках і каное та човнах «Дракон», які відбулись 21-22 вересня в м. Ковель і були присвячені Дню машинобудівника.

Похмура погода і набридливий дощ не стали на заваді спортсменам з Польщі, Литви, Білорусі, Азербайджану та України (близько 400 учасників) продемонструвати свою майстерність на водних доріжках.

Першими свою вправність продемонстрували спортсмени на човнах «Дракон», в яких веслують 20 атлетів, барабанщик, який задає ритм на старті, а сам пристрій попереду має голову дракона, а на кормі хвіст. В захоплюючих перегонах перше місце виборола команда «Західний вітер», за яку виступають спортсмени Волинської області.

Також видовищними були заїзди каноїстів і байдарочників, де в масових стартах брало участь по 40-50 чоловік. Різнокольорові байдарки і каное заполонили Ковельське водосховище, адже одночасно на воді перебувало близько 100 човнів.

Приємно, що шацьким веслувальникам також вдалось піднятись на п’єдестал. На дистанції 200 м серед юнаків 1995-1996 р.н. в каное-одиночці перше місце впевнено виборов Андрій Корець, а в заїзді байдарочників-ветеранів свою майстерність підтвердив Василь Печук, фінішувавши другим.

Справжньою окрасою змагань став заїзд чоловіків на дистанції 200 м в каное-одиночках, де виступало 10 майстрів спорту міжнародного класу, серед яких чемпіон останнього чемпіонату світу Валентин Дем’яненко (родом з Черкас, а в даний час виступає за Азербайджан). Переможцем у цих змаганнях став учасник цьогорічного чемпіонату світу, представник м. Ковель В’ячеслав Цехош.